Hakkımızda

Esendağlı İnşaat

2015 yılında İzmir Gaziemir ilçesinde şirketimiz Emekli Polis Memuru Kemal ESENDAĞLI tarafından kurulmuş , 2015-2016  yılları arasında ilk projesi Kağan  evleri olan bahçeli dört dublex ve iki yüksek girişli zemin olmak üzere toplamda 6 mesken  sahiplere teslim edilmiş, genel görüş olarak müşterilerden kesinlikle memnuniyet konusunda sıkıntı çıkmamıştır. Bununla birlikte ilk projemiz olduğu için gelen şikayetler olmuş ise de derhal gereken yapılmış müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

2017 – 2018 yılları arasında 2. Projemiz olan Kutay Evlerinin Tamamlanarak Haziran ayı içerisinde sahiplerine teslim edilmesi planlanmıştır.


Kemal ESENDAĞLI

YÖNETİM KURULU BAŞKANI


BİZ SATTIK ARTIK BİTTİ cümlesi kesinlikle şirket prensiplerimizin içinde bulunmamaktadır. Şirket olarak başta yönetim kurulu başkanı Kemal ESENDAĞLI inşaatlarımızın temeli atılmasından itibaren müşterilerimize teslimine kadar işin takipçisi ve müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğunu yanında çalışan personele anlatmakta ve önemle vurgulamaktadır. Ayrıca Şirket sahibi olarak merdiven altı malzeme kullanılmasına müsaade etmemektedir. Her Kullanılan Ürün ve malzeme birinci sınıf ve Fatura garantilidir.


Neden Biz?

Güven İnşa Ediyoruz!


Zamanında Proje Teslimatı

Siz değerli müşterilerimizi mağdur etmiyor verdiğimiz tarihler arasında vermiş olduğumuz sözü yerine getiriyor ve teslim ediyoruz.

Her Zaman Yanınızda

Biz Sattık Artık Bitti Cümlesi şirket prensiplerimizin içinde yoktur. İş sonrası sizi dinliyor ve şikayet, tavsiyeleriniz üzerine gereken müdahaleyi yerine getiriyoruz.

Profesyonel ve Sorumlu

Kullanmış olduğumuz malzemeler birinci sınıf ve fatura garantili olmakla birlikte Merdiven altı malzemelere kesinlikle kullanılmaz.

Hakkımızda

2015 yılında İzmir Gaziemir ilçesinde şirketimiz Emekli Polis Memuru bulunan Kemal ESENDAĞLI tarafından kurulmuştur.

Son Paylaşınlar